KONST / Litografier / Färglitografi 15443314
nr 1544 3314
Linda Gustafsson Nameth
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 136/200. Färglitografi, bildmått: 48x60 cm, yttermått inklusive ram: 65x76 cm
Linda Gustafsson Nameth, svensk målare född i Jönköping 1947.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:44:17
27/5 11:09:52
200 kr
27/5 22:11:28
Linda Gustafsson Nameth
Läs mer om Linda Gustafsson Nameth